fakuen
fakuen

خدمات زمینی

خدمات دریایی

خدمات ریلی

خدمات حمل محمولات ترافیکی و سنگین

شرکت حمل و نقل بین المللی نصرت لجستیک

شركت حمل و نقل بين المللي نصرت لجستيک شماره ثبت 144777 در سال 1377 تاسيس و فعاليت خود را بصورت گسترده با توکل به خداوند منان در کشورهای جمهوری اسلامی ايران ، ترکيه ، عراق و جمهوری آذربايجان آغاز نمود. اين شركت با بهره گيري از پرسنل و كادر مجرب خود كه سالها در مشاغل كليدي حمل و نقل اشتغال بكار داشته اند و با در اختيار داشتن تعدادی قابل توجه کاميون کانتينر بر ، تانکر سوخت ، چادري و کفی متناسب با استانداردهاي جهانی ، سرويس هاي مناسب و مرتب كاميوني ، ريلي و دريايی با پيشرفته ترين متدهاي حمل و نقل بين المللي و از همه مهمتر ارائه نرخهاي مناسب بصورت كريري و فورواردي عملاا در رديف شرکت هاي موفق حمل و نقل بين المللي قرار گرفته است.

خدمات ما

همه ما می دانیم که برای تمایز از رقابت مهم است که مشتریان خود را خوشحال کنیم ، درست است؟ و اینکه در اقتصاد جهانی امروز ، آنها کسانی هستند که هنگام صحبت در مورد کیفیت خدمات یا یک محصول ، واقعاً نوار را بالا می برند. در هر بخشی که باشید ، باید برای خوشبخت کردن آنها سرمایه گذاری کنید. بنابراین ، خدمات مشتری در تدارکات ، امروزه برای حمل و نقل کالا در سراسر جهان واقعاً مهم است. تجربیات مشتری شما تعیین کننده شهرت خوب شرکت شما است

100%
حمل و نقل سریع
100%
ایمنی
100%
زمان

شرکت نصرت لجستیک

غیر ممکن را ، ممکن می‌سازیم

تجربه

با بیش از 20 سال تجربه ، ما دانش لازم برای مقابله با هر چالشی را در هر مکان داریم.

پایان دادن به پایان راه حل ها

راه حل های تدارکاتی ما از مبدا تا مقصد نهایی ، زنجیره تأمین شما را از ابتدا تا انتها بهینه می کند.

رسیدن

با داشتن دفاتر در بیش از 60 کشور در سراسر جهان ، ما این توانایی را داریم که حتی در دورترین مکان ها نیز نیازهای مشتریان خود را به سرعت برطرف کنیم.

ما در دسترس هستیم

مکانهای ما

تهران

اربیل